O společnosti

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

informace o společnosti M-N TOOLS s.r.o a naše zaměření.

M-N TOOLS s.r.o. je nový dodavatel normalizovaných a speciálních dílů na českém trhu. Jsme nová firma, ale s dlouholetými zkušenostmi v oblasti dodávek normalizovaných a speciálních dílů dle výresové dokumentace. Nabízíme kompletní výrobu nástrojů a přesných náhradních dílů. Specializujeme se na elektroerozivní obrábění, CNC obrábění, bodové a tvarové broušení s vysokou přesností.

 

Naše firma dodává díly dle norem ISO, VDI, DIN, NAAMS, AFNOR, JIS dále se specializuje na výrobu dílů dle dokumentace zákazníka ve 2D a 3D. Dodáváme vinuté nástrojové pružiny, plynové pružiny, závitovací jednotky, vodící sloupky, vodící pouzdra, vodící lišty, střižníky, střižné matrice, střižná pouzdra, kotevní desky, lisovací stojánky, transportní elementy, vyhazovače, polyuretany, klínové jednotky, kuličkové klece, lineární vedení a další.

 

Zastupujeme přední světové výrobce s dlouholetou tradicí v oblasti automobilového průmyslu a jiných technologických odvětví. Naši dodavatelé jsou prověření a certifikovaní dodavatelé.

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

NAŠE ZAMĚŘENÍ

Strojírenský průmysl

Plastikářský průmysl

Automobilový průmysl

Zdravotní průmysl

Letecký průmysl

KONTAKTNÍ INFORMACE

 

594 01 Velké Meziříčí

Karlov 2223

 

T.

T. 0420 601 392 363

E. obchod@mntools.cz

W. www.mntools.cz

CONTACT US

 

594 01 Velké Meziříčí

Karlov 2223

 

T.

T. 0420 601 392 363

E. obchod@mntools.cz

W. www.mntools.cz

Copyright @ All rights reserved

M-N TOOLS 2017